Wielkie święto!

22 maja 2022 | Aktualności Pokazy

Wielkie święto! 21 maja odbyła się uroczystość 10-lecia powstania jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej Ratownictwo Wodne w Nowym Dworze Mazowieckim. Z tej okazji spotkaliśmy się w Parku Miejskim, gdzie razem z gośćmi oraz zaprzyjaźnionymi jednostkami OSP uczestniczyliśmy w uroczystości poświęcenia sztandaru OSP RW.

Podczas obchodów Prezes Mariusz Torbus przypomniał okoliczności powstania jednostki. Cieszymy się, że nasza Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza jest częścią tej historii i że wspólnie z druhnami i druhami możemy brać udział w życiu straży. Podczas części oficjalnej zostały wręczone medale i odznaczenia.

Tytuł Wzorowego Strażaka otrzymali: Kamil Malicki, Emilia, Malicka, Paulina Kamińska, Anna Kułakowska, Tomasz Rusztejko, Paweł Jabłoński oraz Paweł Jędrzejewski.

Dziękujemy za przybycie wszystkim gościom, naszym rodzinom i sympatykom pożarnictwa oraz piesków.