Pies Harpia

G-Harpia, ur. 30.05.2021r. suczka owczarka niemieckiego z hodowli Wolfmar team k9, z miotu G.
G- jak G-shock, niezniszczalna. Harpia- demon

Wybrana z miotu do pracy w ratownictwie, już od pierwszych dni w nowym domu, szlifowała swoje predyspozycje do pracy ratowniczej. Na swojej drodze znajduje dużo ludzi, którzy siedzą samotnie, w różnych dziwnych miejscach, ale za każdym razem z dużą ilością jedzonka i jej ulubionych piłeczek.

Harpie miały skrzydła i nasz mały piesek wydawać by się mogło, że ma skrzydła…, żadna przeszkoda nie jest jej straszna, w domu potrafi przeskoczyć kanapę, niech strzeże się jedzenie na stole.

W kwietniu 2023 roku podczas sesji egzaminacyjnej Państwowej Straży Pożarnej zdała egzamin klasy “0″ specjalizacji terenowej.

W kwietniu 2024 roku zdała swój pierwszy egzamin Państwowej Straży Pożarnej klasy “1” specjalizacji terenowej, uzyskując uprawnienia do udziału w akcjach poszukiwawczo – ratowniczych w terenie otwartym.

Jej przewodnikiem jest dh Emilia Malicka.