Pies Bone

Bone urodził się 5 maja 2019 roku. Jest to przedstawiciel białego owczarka szwajcarskiego. Już od małego przyjeżdżał na treningi do straży i uczył się na psa ratowniczego. Bone mimo swoich rozmiarów jest bardzo łagodnym i przyjaznym psem. Uwielbia się przytulać i dawać buziaki. Wraz ze swoim przewodnikiem jeździ do przedszkoli i szkół, w których przedstawiają pracę psa ratowniczego. W wolnych chwilach uwielbia mieszać Paulinie w życiu, gdzie wykorzystuje umiejętności zdobyte na treningach. Do perfekcji opanował otwieranie lodówki i chodzenie po stołach w domu.

W lipcu 2021 roku zdał swój pierwszy egzamin Państwowej Straży Pożarnej klasy “1” specjalizacji terenowej, uzyskując uprawnienia do udziału w akcjach poszukiwawczo – ratowniczych w terenie otwartym.

Jego przewodnikiem jest dh Paulina Kamińska.
Bonem opiekuje się firma GAME DOG Performance Nutrition, Brit oraz Carnilove.